Webináře pro B2B profesionály

Zdarma pro veřejnost

Co je cílem našich webinářů?

Součástí Leagen akademie jsou i pravidelné webináře. Cílem webinářů je seznámit B2B profesionály s trendy a novinkami v oblasti lead generation marketingu a dále budovat osvětu o této části marketingu. Webináře jsou vždy zdarma.

Aktuální webinář

Registrujte se na webinář „2024 Top trendy v B2B Lead generation pro získání více obchodních příležitostí“ . Na tomto webináři se dozvíte, jaké jsou nejdůležitější trendy, díky kterým získáte více obchodních příležitostí. Správným využitím těchto trendů zvýšíte obchodní potenciál vaší firmy a získáte náskok oproti konkurenci.

Lead generation

V dnešní složité době čelí B2B firmy řadě výzev, které se mimo jiné týkají i jejich dalšího rozvoje včetně toho, jak získávat více kvalifikovaných obchodních příležitostí.

S rostoucím množstvím komunikačních kanálů, digitalizací, AI a sofistikovanými nákupními cestami je více než kdy jindy nezbytné, aby marketingové a obchodní týmy vnímaly trendy B2B obchodu a implementovaly je do své lead generation strategie. 

Připojte se zdarma na webinář, kde vám prozradím Top trendy pro rok 2024, díky kterým můžete výrazně zvýšit obchodní výkon své B2B firmy.

Webinář se koná 5.12. od 12:30 hod. Délka webináře bude 45 min. Pro účast na webináři je nutné se registrovat přes registrační formulář. Do mailu vám poté přijde link na vysílání. Ke sledování webináře není potřeba si instalovat žádný software.

Minulé webináře