Webináře

WEBINÁŘE PRO B2B PROFESIONÁLY

Co je cílem našich webinářů?

Součástí Leagen Akademie jsou i pravidelné webináře. Cílem webinářů je seznámit B2B profesionály s trendy a novinkami v oblasti Lead generation. Webináře jsou zdarma.

Aktuální webinář

Registrujte se na webinář „TOP 1 nejdůležitější faktor, proč přicházíte o nové B2B zákazníky“ . Webinář, kde vám bez jakýchkoli omáček prozradím nejen co je tím důvodem, že přicházíte o B2B zákazníky, ale především konkrétní účinný návod na to, jak to změnit. 

Webinář Lead generation

V dnešní dynamické době čelí B2B firmy řadě výzev, které se mimo jiné týkají i toho, jak získávat více B2B zákazníků.

Prozradím vám nejvíce klíčový faktor, v kterém 99% B2B firem dělá fatální chybu a kvůli tomu přichází o nové B2B zákazníky a tím brzdí svůj další rozvoj a růst.

Připojte se ZDARMA na webinář. Své místo si zajistíte vyplněním rezervačního formuláře. V průběhu webináře budete moct pokládat otázky.

Webinář se koná 25.04.2024 od 13:00 hod. Délka webináře bude 60 min. ( 5 min. úvodní intro | 45 min. téma webináře | 10 min odpovědi na otázky).  

Pro účast na webináři je nutné se registrovat přes registrační formulář. Do mailu vám poté přijde link na vysílání. Ke sledování webináře není potřeba si instalovat žádný software.

Minulé webináře