Partneři Leadgen akademie

V Leadgen Akademii jsme přesvědčeni, že vzájemná partnerství tvoří pilíř úspěchu v dynamicky se vyvíjejícím světě B2B firem. Tyto spolupráce se strategickými partnery nám umožňují překonávat bariéry tradičních marketingových a obchodních řešení, dosáhnout významných inovací a stanovených ambiciózních cílů. Naši partneři jsou experty v oboru a společně sdílíme naše odhodlání neustále inovovat, udržovat vysokou úroveň kvality a poskytovat špičkové vzdělávání v oblasti Lead generation.

Hlavní partneři

jsemstrateg.cz

jsemstrateg.cz

Klientům umožním nastartovat proces kontinuálního získávání leadů a jejich následné transformace na obchodní příležitosti.

Epic PR

epicpr.cz

Pečlivou každodenní prací dlouhodobě a stabilně posilujeme brand našich klientů v očích veřejnosti, jejich zaměstnanců, partnerů a dalších cílových skupin.

SalesUP

salesup.cz

Zvyšujeme obchodní výkon firem, vyladíme řízení obchodu a naučíme vás z něj dostat maximum. 

Bizmachine

bizmachine.com

Poskytujeme firemní data získaná z více než 10 000 různých zdrojů, díky kterým naši klienti zvyšují efektivitu svého B2B obchodu či marketingu.

Raynet

raynet.cz

RAYNET CRM je online software, který pomáhá obchodníkům a manažerům prodávat s čistou hlavou a celý byznys jednoduše evidovat

Moonsters

berghauer.cz

Klientům pomáháme najít vizuální řešení pro jejich marketingové, HR či technologické potřeby. Máme za sebou více jak 10 let zkušeností.